مشاهده جدول دوره های ———> قبلی ۱۳۹۴
مشاهده نتایج هفتگی کامل لیگ برتر فوتسال ۱۳۹۵
مشاهده جدول گلزنان هجدهمین دوره لیگ برتر در سال ۱۳۹۵
جدول هجدهمین دوره لیگ برتر فوتسال ایران در سال ۱۳۹۵
آخرین به روز رسانی فروردین ۹, ۱۴۰۳
مشاهده جدول دوره های ———> قبلی ۱۳۹۴
مشاهده نتایج هفتگی کامل لیگ برتر فوتسال ۱۳۹۵
مشاهده جدول گلزنان هجدهمین دوره لیگ برتر در سال ۱۳۹۵
جدول هجدهمین دوره لیگ برتر فوتسال ایران در سال ۱۳۹۵
رده | تیم | بازی | برد | مساوی | باخت | گل زده | گل خورده | تفاضل | امتیاز |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
۱ | گیتی پسند اصفهان | ۲۶ | ۱۹ | ۳ | ۴ | ۱۱۲ | ۶۳ | ۴۹ | ۶۰ |
۲ | مس سونگون ورزقان | ۲۶ | ۱۸ | ۴ | ۴ | ۷۳ | ۴۱ | ۳۲ | ۵۸ |
۳ | تاسیسات دریایی تهران | ۲۶ | ۱۶ | ۲ | ۸ | ۷۹ | ۵۶ | ۲۳ | ۵۰ |
۴ | فرش آرای مشهد | ۲۶ | ۹ | ۷ | ۱۰ | ۶۴ | ۶۷ | -۳ | ۳۴ |
۵ | یاسین پیشرو قم | ۲۶ | ۱۰ | ۲ | ۱۴ | ۵۴ | ۶۹ | -۱۵ | ۳۲ |
۶ | مقاومت البرز | ۲۶ | ۵ | ۶ | ۱۵ | ۴۵ | ۸۲ | -۳۷ | ۲۱ |
۷ | آذرخش بندرعباس | ۲۶ | ۴ | ۳ | ۱۹ | ۴۲ | ۸۳ | -۴۱ | ۱۵ |
۸ | طرح و توسعه الوند قزوین | ۲۶ | ۳ | ۲ | ۲۱ | ۴۷ | ۱۰۲ | -۵۵ | ۱۱ |
۹ | سن ایچ ساوه | ۰ | ۰ | ۰ | ۰ | ۰ | ۰ | ۰ | ۰ |
۱۰ | مقاومت قرچک | ۰ | ۰ | ۰ | ۰ | ۰ | ۰ | ۰ | ۰ |
منتشر شده در تاریخ : 7 مرداد 1395 - در ساعت: ۱۶:۱۰ دیدگاهها برای لیگ برتر فوتسال ۹۵ بسته هستند
منتشر شده در تاریخ : 9 فروردین 1403 - در ساعت: ۲۳:۲۷ 0
منتشر شده در تاریخ : 9 فروردین 1403 - در ساعت: ۱۲:۴۲ 0
منتشر شده در تاریخ : 9 فروردین 1403 - در ساعت: ۷:۲۶ 0
منتشر شده در تاریخ : 8 فروردین 1403 - در ساعت: ۱۴:۴۷ 0
منتشر شده در تاریخ : 9 فروردین 1403 - در ساعت: ۲۳:۲۷ 0
منتشر شده در تاریخ : 9 فروردین 1403 - در ساعت: ۱۲:۴۲ 0
منتشر شده در تاریخ : 9 فروردین 1403 - در ساعت: ۷:۲۶ 0
منتشر شده در تاریخ : 8 فروردین 1403 - در ساعت: ۱۴:۴۷ 0
16:00 | جمعه | 1402/05/13 |
گهر زمین سیرجان | 1 - 2 | گیتی پ.اصفهان |
شهرداری ساوه | 3 - 2 | کراپ الوند |
فرش آرا مشهد | 1 - 1 | سفیر تهران |
ایرالکو اراک | 1 - 0 | فولاد زرند |
مس سونگون | 6 - 4 | پالایش ن.بندرعباس |
آنا صنعت قم | 4 - 2 | سن ایچ ساوه |
16:00 | یکشنبه | 1402/06/19 |
پوشاک حافظ ساری | 3 - 7 | مقاومت البرز |
16:00 | پنجشنبه | 1402/05/19 |
گیتی پ.اصفهان | 5 - 0 | ایرالکو اراک |
کراپ الوند | 1 - 6 | مس سونگون |
سفیر تهران | 6 - 3 | آناصنعت قم |
مقاومت البرز | 2 - 4 | شهرداری ساوه |
پالایش ن.بندرعباس | 1 - 1 | گهرزمین سیرجان |
فولاد زرند | 0 - 3 | فرش آرا مشهد |
سن ایچ ساوه | 5 - 2 | پوشاک ساری |
16:00 | سه شنبه | 1402/05/24 |
مس سونگون | 6 - 1 | مقاومت البرز |
16:00 | چهارشنبه | 1402/05/25 |
گهر زمین سیرجان | 5 - 1 | کراپ الوند |
پوشاک حافظ ساری | 3 - 4 | سفیر تهران |
آنا صنعت قم | 3 - 1 | فولاد زرند |
گیتی پ.اصفهان | 5 - 2 | پالایش ن.بندرعباس |
ایرالکو اراک | 2 - 2 | فرش آرا مشهد |
شهرداری ساوه | 2 - 4 | سن ایچ ساوه |
16:00 | سه شنبه | 1402/05/31 |
پالایش ن.بندرعباس | 4 - 2 | ایرالکو اراک |
سن ایچ ساوه | 3 - 4 | مس سونگون |
کراپ الوند | 0 - 2 | گیتی پ.اصفهان |
فرش آرا مشهد | 0 - 0 | آنا صنعت قم |
سفیر تهران | 5 - 0 | شهرداری ساوه |
مقاومت البرز | 0 - 2 | گهرزمین سیرجان |
فولاد زرند | 3 - 3 | پوشاک حافظ ساری |
16:00 | دوشنبه | 1402/06/06 |
مس سونگون | 4 - 1 | سفیر تهران |
شهرداری ساوه | 2 - 2 | فولاد زرند |
ایرالکو اراک | 1 - 2 | آناصنعت قم |
گیتی پ.اصفهان | 6 - 1 | مقاومت البرز |
کراپ الوند | 1 - 1 | پالایش ن.بندرعباس |
پوشاک حافظ ساری | 2 - 3 | فرش آرا مشهد |
گهرزمین سیرجان | 2 - 1 | سن ایچ ساوه |
16:00 | یکشنبه | 1402/06/12 |
فولاد زرند | 1 - 1 | مس سونگون |
سن ایچ ساوه | 3 - 4 | گیتی پ.اصفهان |
ایرالکو اراک | 1 - 4 | کراپ الوند |
فرش آرا مشهد | 1 - 1 | شهرداری ساوه |
مقاومت البرز | 2 - 2 | پالایش ن.بندرعباس |
سفیر تهران | 5 - 4 | گهرزمین سیرجان |
آنا صنعت قم | 4 - 0 | پوشاک حافظ ساری |
16:00 | جمعه | 1402/06/31 |
پوشاک حافظ ساری | 2 - 4 | ایرالکو اراک |
گهرزمین سیرجان | 2 - 1 | فولاد زرند |
شهرداری ساوه | 2 - 2 | آناصنعت قم |
کراپ الوند | 5 - 0 | مقاومت البرز |
مس سونگون | 3 - 1 | فرش آرا مشهد |
پالایش ن.بندرعباس | 6 - 3 | سن ایچ ساوه |
16:00 | شنبه | 1402/07/01 |
گیتی پ.اصفهان | ؟ - ؟ | سفیر تهران |
16:00 | جمعه | 1402/07/07 |
آنا صنعت قم | 4 - 4 | مس سونگون |
فولاد زرند | 1 - 3 | گیتی پ.اصفهان |
سن ایچ ساوه | 1 - 3 | کراپ الوند |
ایرالکو اراک | 4 - 2 | مقاومت البرز |
پوشاک حافظ ساری | 3 - 2 | شهرداری ساوه |
سفیر تهران | 6 - 1 | پالایش ن.بندرعباس |
فرش آرا مشهد | 3 - 3 | گهرزمین سیرجان |
16:00 | یکشنبه | 1402/07/23 |
شهرداری ساوه | 1 - 0 | ایرالکو اراک |
کراپ الوند | 2 - 1 | سفیر تهران |
پالایش ن.بندرعباس | 2 - 1 | فولاد زرند |
گهرزمین سیرجان | 7 - 2 | آنا صنعت قم |
گیتی پ.اصفهان | 2 - 1 | فرش آرا مشهد |
مس سونگون | 6 - 1 | پوشاک حافظ ساری |
مقاومت البرز | 0 - 2 | سن ایچ ساوه |
16:00 | جمعه | 1402/07/28 |
شهرداری ساوه | 0 - 2 | مس سونگون |
آنا صنعت قم | 1 - 1 | گیتی پ.اصفهان |
فولاد زرند | 2 - 1 | کراپ الوند |
سفیر تهران | 1 - 1 | مقاومت البرز |
ایرالکو اراک | 1 - 5 | سن ایچ ساوه |
پوشاک حافظ ساری | 1 - 2 | گهرزمین سیرجان |
16:00 | شنبه | 1402/07/29 |
فرش آرا مشهد | 3 - 2 | پالایش ن.بندرعباس |
16:00 | پنجشنبه | 1402/08/04 |
مس سونگون | 3 - 2 | ایرالکو اراک |
سن ایچ ساوه | 6 - 1 | سفیر تهران |
مقاومت البرز | 1 - 3 | فولاد زرند |
پالایش ن.بندرعباس | 4 - 1 | آنا صنعت قم |
گهرزمین سیرجان | 3 - 1 | شهرداری ساوه |
کراپ الوند | 3 - 4 | فرش آرا مشهد |
گیتی پ.اصفهان | 5 - 0 | پوشاک حافظ ساری |
16:00 | پنجشنبه | 1402/08/11 |
شهرداری ساوه | 2 - 4 | گیتی پ.اصفهان |
آنا صنعت قم | 3 - 2 | کراپ الوند |
ایرالکو اراک | 0 - 2 | سفیر تهران |
فرش آرا مشهد | 3 - 2 | مقاومت البرز |
پوشاک حافظ ساری | 4 - 8 | پالایش ن.بندرعباس |
مس سونگون | 4 - 2 | گهرزمین سیرجان |
فولاد زرند | 3 - 2 | سن ایچ ساوه |
16:00 | جمعه | 1402/08/19 |
گهر زمین سیرجان | 3 - 3 | ایرالکو اراک |
گیتی پ.اصفهان | 6 - 4 | مس سونگون |
سفیر تهران | 0 - 1 | فولاد زرند |
مقاومت البرز | 2 - 2 | آنا صنعت قم |
پالایش ن.بندرعباس | 3 - 2 | شهرداری ساوه |
سن ایچ ساوه | 1 - 1 | فرش آرا مشهد |
کراپ الوند | 2 - 0 | پوشاک حافظ ساری |
16:00 | جمعه | 1402/09/10 |
گیتی پ.اصفهان | 7 - 4 | گهرزمین سیرجان |
کراپ الوند | 1 - 2 | شهرداری ساوه |
سفیر تهران | 1 - 2 | فرش آرا مشهد |
فولاد زرند | 1 - 1 | ایرالکو اراک |
پالایش ن.بندرعباس | 4 - 4 | مس سونگون |
سن ایچ ساوه | 2 - 2 | آنا صنعت قم |
مقاومت البرز | 2 - 0 | حافظ ساری |
16:00 | پنجشنبه | 1402/09/16 |
ایرالکو اراک | 0 - 2 | گیتی پ.اصفهان |
مس سونگون | 6 - 0 | کراپ الوند |
آناصنعت قم | 2 - 3 | سفیر تهران |
شهرداری ساوه | 6 - 0 | مقاومت البرز |
گهرزمین سیرجان | 4 - 1 | پالایش ن.بندرعباس |
فرش آرا مشهد | 4 - 3 | فولاد زرند |
حافظ ساری | 5 - 7 | سن ایچ ساوه |
16:00 | جمعه | 1402/10/01 |
مقاومت البرز | 1 - 3 | مس سونگون |
کراپ الوند | 0 - 1 | گهرزمین سیرجان |
سفیر تهران | 2 - 0 | حافظ ساری |
فولاد زرند | 2 - 3 | آنا صنعت قم |
پالایش ن.بندرعباس | 0 - 2 | گیتی پ.اصفهان |
فرش آرامشهد | 7 - 2 | ایراکلو اراک |
سن ایچ ساوه | 3 - 2 | شهرداری ساوه |
16:00 | جمعه | 1402/10/08 |
ایرالکو اراک | 2 - 2 | پالایش ن.بندرعباس |
مس سونگون | 6 - 8 | سن ایچ ساوه |
گیتی پ. اصفهان | 5 - 2 | کراپ الوند |
آناصنعت قم | 5 - 1 | فرش آرامشهد |
شهرداری ساوه | 1 - 1 | سفیر تهران |
گهرزمین سیرجان | 2 - 0 | مقاومت البرز |
حافظ ساری | 3 - 5 | فولاد زرند |
16:00 | جمعه | 1402/10/15 |
سفیر تهران | 6 - 6 | مس سونگون |
فولاد زرند | ؟ - ؟ | شهرداری ساوه |
آناصنعت قم | 1 - 2 | ایرالکو اراک |
مقاومت البرز | 0 - 3 | گیتی پ.اصفهان |
پالایش ن.بندرعباس | 2 - 3 | کراپ الوند |
فرش آرامشهد | 0 - 3 | حافظ ساری |
سن ایچ ساوه | 1 - 0 | گهرزمین سیرجان |
16:00 | جمعه | 1402/10/22 |
مس سونگون | 6 - 2 | فولاد زرند |
گیتی پ.اصفهان | 5 - 3 | سن ایچ ساوه |
کراپ الوند | 5 - 3 | ایرالکو اراک |
شهرداری ساوه | 2 - 0 | فرش آرا مشهد |
پالایش ن.بندرعباس | 2 - 0 | مقاومت البرز |
گهرزمین سیرجان | 7 - 1 | سفیر تهران |
حافظ ساری | 2 - 3 | آنا صنعت قم |
16:00 | جمعه | 1402/10/29 |
ایرالکو اراک | 1 - 1 | حافظ ساری |
فولاد زرند | 0 - 2 | گهرزمین سیرجان |
آناصنعت قم | 2 - 2 | شهرداری ساوه |
مقاومت البرز | 2 - 3 | کراپ الوند |
فرش آرا مشهد | 4 - 4 | مس سونگون |
سن ایچ ساوه | 4 - 8 | پالایش ن.بندرعباس |
سفیر تهران | 3 - 4 | گیتی پ.اصفهان |
16:00 | پنجشنبه | 1402/11/05 |
مس سونگون | 7 - 1 | آناصنعت قم |
گیتی پ.اصفهان | 4 - 3 | فولاد زرند |
کراپ الوند | 1 - 1 | سن ایچ ساوه |
مقاومت البرز | 1 - 4 | ایرالکو اراک |
شهرداری ساوه | 7 - 2 | حافظ ساری |
پالایش ن.بندرعباس | 5 - 4 | سفیر تهران |
گهر زمین سیرجان | 3 - 2 | فرش آرا مشهد |
16:00 | پنجشنبه | 1402/11/12 |
ایرالکو اراک | 3 - 4 | شهرداری ساوه |
سفیر تهران | 5 - 2 | کراپ الوند |
فولاد زرند | 3 - 1 | پالایش ن.بندرعباس |
آنا صنعت قم | 3 - 1 | گهر زمین سیرجان |
فرش آرا مشهد | 0 - 4 | گیتی پ.اصفهان |
حافظ ساری | 1 - 2 | مس سونگون |
سن ایچ ساوه | 2 - 1 | مقاومت البرز |
16:00 | پنجشنبه | 1402/11/19 |
مس سونگون | 2 - 2 | شهرداری ساوه |
گیتی پ.اصفهان | 4 - 3 | آنا صنعت قم |
کراپ الوند | 3 - 1 | فولاد زرند |
مقاومت البرز | 2 - 2 | سفیر تهران |
گهر زمین سیرجان | 9 - 0 | حافظ ساری |
سن ایچ ساوه | 1 - 1 | ایرالکو اراک |
پالایش ن.بندرعباس | 3 - 3 | فرش آرا مشهد |
16:00 | جمعه | 1402/11/27 |
ایرالکو اراک | 3 - 2 | مس سونگون |
سفیر تهران | 3 - 3 | سن ایچ ساوه |
فولاد زرند | 1 - 1 | مقاومت البرز |
آنا صنعت قم | 3 - 4 | پالایش ن.بندرعباس |
شهرداری ساوه | 1 - 1 | گهر زمین سیرجان |
فرش آرا مشهد | 0 - 1 | کراپ الوند |
حافظ ساری | 1 - 4 | گیتی پ.اصفهان |
16:00 | جمعه | 1402/12/04 |
گیتی پ.اصفهان | 5 - 0 | شهرداری ساوه |
کراپ الوند | 3 - 3 | آنا صنعت قم |
سفیر تهران | 0 - 2 | ایرالکو اراک |
مقاومت البرز | 2 - 7 | فرش آرا مشهد |
پالایش ن.بندرعباس | 4 - 3 | حافظ ساری |
گهر زمین سیرجان | 3 - 2 | مس سونگون |
سن ایچ ساوه | 3 - 3 | فولاد زرند |
16:00 | دوشنبه | 1402/12/14 |
ایرالکو اراک | 1 - 1 | گهر زمین سیرجان |
مس سونگون | 3 - 2 | گیتی پ.اصفهان |
فولاد زرند | 3 - 0 | سفیر تهران |
آنا صنعت قم | 3 - 2 | مقاومت البرز |
شهرداری ساوه | 2 - 1 | پالایش ن.بندرعباس |
فرش آرا مشهد | 1 - 3 | سن ایچ ساوه |
حافظ ساری | ؟ - ؟ | کراپ الوند |
گروه اول | پنجشنبه | 1402/09/09 |
مقاومت تنکابن | 1 - 2 | بارمان خمینی شهر |
مقاومت یزد | 5 - 1 | آیندگان امیدیه |
دلسوختگان قم | 3 - 2 | مدافع حرم علی آباد |
شهروند ساری | استراحت | |
گروه دوم | پنجشنبه | 1402/09/09 |
سعید تبریز | 1 - 2 | پاس تهران |
جنگی مشهد | 1 - 2 | ماهوت علی آباد |
وحدت فین کاشان | 2 - 2 | نفت امیدیه |
جواد الائمه شهرکرد | استراحت | |
گروه سوم | پنجشنبه | 1402/09/09 |
مقاومت تهران | 0 - 2 | تن تاک تهران |
پرسپولیسخوزستان | 5 - 2 | رعد پدافند اصفهان |
سیمین کک شاهرود | 4 - 1 | شمس مشهد |
فولاد بوتیا کرمان | استراحت | |
گروه چهارم | پنجشنبه | 1402/09/09 |
استوناوند گرمسار | 5 - 3 | عقاب تبریز |
مشیردالکی بوشهر | 1 - 2 | نیروسازان تهران |
فولاد هرمزگان | 4 - 0 | کسری گرمدره |
پالایش ن.اصفهان | استراحت |
گروه اول | جمعه | 1402/09/17 |
مدافع حرم علی آباد | 1 - 3 | مقاومت یزد |
پارسه امیدیه | 2 - 0 | شهروند ساری |
بارمان خمینی شهر | 2 - 2 | دلسوختگان قم |
مقاومت تنکابن | استراحت | |
گروه دوم | جمعه | 1402/09/17 |
ماهوت علی آباد | 2 - 1 | جواد الائمه شهرکرد |
پاس تهران | 3 - 1 | وحدت فین کاشان |
نفت امیدیه | 2 - 3 | جنگی مشهد |
سعید تبریز | استراحت | |
گروه سوم | جمعه | 1402/09/17 |
رعد پدافند اصفهان | 4 - 2 | فولاد بوتیا کرمان |
تن تاک خوی | 1 - 2 | سیمین کک شاهرود |
شمس مشهد | 3 - 2 | پرسپولیس خوزستان |
مقاومت تهران | استراحت | |
گروه چهارم | جمعه | 1402/09/17 |
نیروسازان تهران | 1 - 4 | پالایش ن.اصفهان |
عقاب تبریز | 1 - 3 | فولاد هرمزگان |
کسری گرمدره | 3 - 1 | مشیر دالکی بوشهر |
استوناوند گرمسار | استراحت |
گروه اول | پنجشنبه | 1402/09/23 |
دلسوختگان قم | 2 - 0 | مقاومت تنکابن |
شهروند ساری | 2 - 2 | مدافع حرم علی آباد |
مقاومت یزد | 2 - 2 | بارمان خمینی شهر |
پارسه امیدیه | استراحت | |
گروه دوم | پنجشنبه | 1402/09/23 |
وحدت فین کاشان | 0 - 0 | سعید تبریز |
جوادالائمه شهرکرد | 2 - 6 | نفت امیدیه |
جنگی مشهد | 1 - 1 | پاس تهران |
ماهوت علی آباد | استراحت | |
گروه سوم | پنجشنبه | 1402/09/23 |
سیمین کک شاهرود | 0 - 1 | مقاومت تهران |
فولاد بوتیا کرمان | 0 - 1 | شمس مشهد |
پرسپولیسخوزستان | 2 - 2 | تن تاک تهران |
رعدپدافند اصفهان | استراحت | |
گروه چهارم | پنجشنبه | 1402/09/23 |
فولاد هرمزگان | 2 - 1 | استوناوند گرمسار |
پالایش ن.اصفهان | 0 - 1 | کسری گرمدره |
مشیردالکی بوشهر | 3 - 2 | عقاب تبریز |
نیروسازان تهران | استراحت |
گروه اول | پنجشنبه | 1402/09/30 |
مدافع حرم علی آباد | 4 - 2 | پارسه امیدیه |
مقاومت تنکابن | 3 - 5 | مقاومت یزد |
بارمان خمینی شهر | 3 - 0 | شهروند ساری |
دلسوختگان قم | استراحت | |
گروه دوم | پنجشنبه | 1402/09/30 |
نفت امیدیه | 3 - 3 | ماهوت علی آباد |
سعید تبریز | 2 - 3 | جنگی مشهد |
پاس تهران | 0 - 3 | جوادالائمه شهرکرد |
وحدت فین کاشان | استراحت | |
گروه سوم | پنجشنبه | 1402/09/30 |
شمس مشهد | 2 - 3 | رعد پدافند اصفهان |
مقاومت تهران | 1 - 0 | پرسپولیس خوزستان |
تن تاک تهران | ؟ - ؟ | فولادبوتیاکرمان |
سیمین کک شاهرود | استراحت | |
گروه چهارم | پنجشنبه | 1402/09/30 |
کسری گرمدره | 4 - 0 | نیروسازان تهران |
استوناوندگرمسار | 9 - 0 | مشیردالکی بوشهر |
عقاب تبریز | 0 - 4 | پالایش ن. اصفهان |
فولاد هرمزگان | استراحت |
گروه اول | پنجشنبه | 1402/10/07 |
مقاومت یزد | 3 - 3 | دلسوختگان قم |
پارسه امیدیه | 1 - 3 | بارمان خمینی شهر |
شهروند ساری | 3 - 2 | مقاومت تنکابن |
مدافع حرم علی آباد | استراحت | |
گروه دوم | پنجشنبه | 1402/10/07 |
جنگی مشهد | 2 - 1 | وحدت فین کاشان |
ماهوت علی آباد | 0 - 1 | پاس تهران |
جواد الائمه شهرکرد | 5 - 1 | سعید تبریز |
نفت امیدیه | استراحت | |
گروه سوم | پنجشنبه | 1402/10/07 |
پرسپولیسخوزستان | 2 - 2 | سیمین کک شاهرود |
رعدپدافند اصفهان | 3 - 1 | تن تاک تهران |
فولادبوتیاکرمان | 1 - 2 | مقاومت تهران |
شمس مشهد | استراحت | |
گروه چهارم | پنجشنبه | 1402/10/07 |
مشیردالکی بوشهر | 0 - 1 | فولادهرمزگان |
نیروسازان تهران | 2 - 1 | عقاب تبریز |
پالایش ن.اصفهان | 7 - 5 | استوناوند گرمسار |
کسری گرمدره | استراحت |
گروه اول | پنجشنبه | 1402/10/14 |
بارمان خمینی شهر | 5 - 1 | مدافع حرم علی آباد |
دلسوختگان قم | 3 - 2 | شهروند ساری |
مقاومت تنکابن | 6 - 0 | پارسه امیدیه |
مقاومت یزد | استراحت | |
گروه دوم | پنجشنبه | 1402/10/14 |
پاس تهران | 1 - 1 | نفت امیدیه |
وحدت فین کاشان | 1 - 1 | جوادالائمه شهرکرد |
سعید تبریز | 4 - 2 | ماهوت علی آباد |
جنگی مشهد | استراحت | |
گروه سوم | پنجشنبه | 1402/10/14 |
تن تاک تهران | 0 - 3 | شمس مشهد |
سیمین کک شاهرود | 3 - 4 | فولادبوتیاکرمان |
مقاومت تهران | 4 - 1 | رعد پدافند اصفهان |
پرسپولیسخوزستان | استراحت | |
گروه چهارم | پنجشنبه | 1402/10/14 |
عقاب تبریز | 1 - 0 | کسری گرمدره |
فولادهرمزگان | 4 - 2 | پالایش ن.اصفهان |
استوناوندگرمسار | 5 - 0 | نیروسازان تهران |
مشیردالکی بوشهر | استراحت |
گروه اول | پنجشنبه | 1402/10/21 |
شهروند ساری | 4 - 1 | مقاومت یزد |
مدافع حرم علی آباد | ؟ - ؟ | مقاومت تنکابن |
پارسه امیدیه | 2 - 3 | دلسوختگان قم |
بارمان خمینی شهر | استراحت | |
گروه دوم | پنجشنبه | 1402/10/21 |
جوادالائمه شهرکرد | 1 - 1 | جنگی مشهد |
نفت امیدیه | 4 - 1 | سعید تبریز |
ماهوت علی آباد | 1 - 0 | وحدت فین کاشان |
پاس تهران | استراحت | |
گروه سوم | پنجشنبه | 1402/10/21 |
فولادبوتیاکرمان | 3 - 0 | پرسپولیسخوزستان |
شمس مشهد | 3 - 3 | مقاومت تهران |
رعدپدافند اصفهان | 0 - 1 | سیمین کک شاهرود |
تن تاک تهران | استراحت | |
گروه چهارم | پنجشنبه | 1402/10/21 |
پالایش ن.اصفهان | 1 - 1 | مشیردالکی بوشهر |
کسری گرمدره | 2 - 2 | استوناوند گرمسار |
نیروسازان تهران | 0 - 1 | فولادهرمزگان |
عقاب تبریز | استراحت |
گروه اول | جمعه | 1402/11/06 |
بارمان خمینی شهر | 0 - 0 | مقاومت تنکابن |
پارسه امیدیه | 0 - 4 | مقاومت یزد |
مدافع حرم علی آباد | 3 - 4 | دلسوختگان قم |
شهروند ساری | استراحت | |
گروه دوم | جمعه | 1402/11/06 |
پاس تهران | 5 - 1 | سعید تبریز |
ماهوت علی آباد | 0 - 0 | جنگی مشهد |
نفت امیدیه | استراحت | |
جواد الائمه شهرکرد | استراحت | |
گروه سوم | جمعه | 1402/11/06 |
پرندینه زرندیه | 2 - 1 | مقاومت تهران |
رعدپدافند اصفهان | استراحت | |
شمس مشهد | 1 - 2 | سیمین کک شاهرود |
فولاد بوتیا کرمان | استراحت | |
گروه چهارم | جمعه | 1402/11/06 |
عقاب تبریز | 3 - 5 | استوناوند گرمسار |
نیروسازان تهران | 4 - 2 | مشیردالکی بوشهر |
کسری گرمدره | 0 - 1 | فولاد هرمزگان |
پالایش نفت اصفهان | استراحت |
گروه اول | جمعه | 1401/11/13 |
مقاومت یزد | 1 - 1 | مدافع حرم علی آباد |
شهروند ساری | 7 - 2 | پارسه امیدیه |
دلسوختگان قم | 6 - 1 | بارمان خمینی شهر |
مقاومت تنکابن | استراحت | |
گروه دوم | جمعه | 1401/11/13 |
جواد الائمه شهرکرد | 3 - 3 | ماهوت علی آباد |
استراحت | پاس تهران | |
جنگی مشهد | 2 - 2 | نفت امیدیه |
سعید تبریز | استراحت | |
گروه سوم | جمعه | 1401/11/13 |
فولاد بوتیا کرمان | 3 - 1 | رعد پدافند اصفهان |
سیمین کک شاهرود | 5 - 4 | پرندینه زرندیه |
استراحت | شمس مشهد | |
مقاومت تهران | استراحت | |
گروه چهارم | جمعه | 1401/11/13 |
پالایش ن.اصفهان | 8 - 1 | نیروسازان تهران |
فولاد هرمزگان | 12 - 2 | عقاب تبریز |
مشیر دالکی بوشهر | 3 - 2 | کسری گرمدره |
استوناوند گرمسار | استراحت |
گروه اول | جمعه | 1402/11/20 |
مقاومت تنکابن | 4 - 1 | دلسوختگان قم |
مدافع حرم علی آباد | 2 - 1 | شهروند ساری |
بارمان خمینی شهر | 0 - 1 | مقاومت یزد |
پارسه امیدیه | استراحت | |
گروه دوم | جمعه | 1402/11/20 |
سعید تبریز | استراحت | |
نفت امیدیه | 0 - 1 | جوادالائمه شهرکرد |
پاس تهران | 3 - 3 | جنگی مشهد |
ماهوت علی آباد | استراحت | |
گروه سوم | جمعه | 1402/11/20 |
مقاومت تهران | 0 - 1 | سیمین کک شاهرود |
شمس مشهد | 1 - 3 | فولاد بوتیا کرمان |
تن تاک تهران | استراحت | |
رعدپدافند اصفهان | استراحت | |
گروه چهارم | جمعه | 1402/11/20 |
استوناوند گرمسار | 2 - 2 | فولاد هرمزگان |
کسری گرمدره | 2 - 1 | پالایش ن.اصفهان |
عقاب تبریز | 1 - 3 | مشیردالکی بوشهر |
نیروسازان تهران | استراحت |
گروه اول | پنجشنبه | 1402/11/26 |
پارسه امیدیه | 4 - 1 | مدافع حرم علی آباد |
مقاومت یزد | 2 - 1 | مقاومت تنکابن |
شهروند ساری | 4 - 4 | بارمان خمینی شهر |
دلسوختگان قم | استراحت | |
گروه دوم | پنجشنبه | 1402/11/26 |
ماهوت علی آباد | 1 - 1 | نفت امیدیه |
جنگی مشهد | 3 - 2 | سعید تبریز |
جوادالائمه شهرکرد | 3 - 1 | پاس تهران |
وحدت فین کاشان | استراحت | |
گروه سوم | پنجشنبه | 1402/11/26 |
رعد پدافند اصفهان | 1 - 0 | شمس مشهد |
استراحت | مقاومت تهران | |
فولادبوتیاکرمان | 2 - 2 | تن تاک تهران |
سیمین کک شاهرود | استراحت | |
گروه چهارم | پنجشنبه | 1402/11/26 |
نیروسازان تهران | 2 - 3 | کسری گرمدره |
مشیردالکی بوشهر | 1 - 5 | استوناوندگرمسار |
پالایش ن. اصفهان | 7 - 1 | عقاب تبریز |
فولاد هرمزگان | استراحت |
گروه اول | پنجشنبه | 1402/11/03 |
دلسوختگان قم | 2 - 3 | مقاومت یزد |
بارمان خمینی شهر | 6 - 3 | پارسه امیدیه |
مقاومت تنکابن | 5 - 5 | شهروند ساری |
مدافع حرم علی آباد | استراحت | |
گروه دوم | پنجشنبه | 1402/11/03 |
استراحت | جنگی مشهد | |
پاس تهران | 1 - 2 | ماهوت علی آباد |
سعید تبریز | 4 - 4 | جواد الائمه شهرکرد |
نفت امیدیه | استراحت | |
گروه سوم | پنجشنبه | 1402/11/03 |
سیمین کک شاهرود | استراحت | |
تن تاک تهران | 1 - 2 | رعدپدافند اصفهان |
مقاومت تهران | 0 - 0 | فولادبوتیاکرمان |
شمس مشهد | استراحت | |
گروه چهارم | پنجشنبه | 1402/11/03 |
فولادهرمزگان | 4 - 1 | مشیردالکی بوشهر |
عقاب تبریز | 2 - 6 | نیروسازان تهران |
استوناوند گرمسار | 0 - 2 | پالایش ن.اصفهان |
کسری گرمدره | استراحت |
گروه اول | چهارشنبه | 1402/12/09 |
مدافع حرم علی آباد | 3 - 2 | بارمان خمینی شهر |
شهروند ساری | 5 - 4 | دلسوختگان قم |
پارسه امیدیه | 8 - 1 | مقاومت تنکابن |
مقاومت یزد | استراحت | |
گروه دوم | چهارشنبه | 1402/12/09 |
نفت امیدیه | 1 - 5 | پاس تهران |
جوادالائمه شهرکرد | استراحت | |
ماهوت علی آباد | 4 - 4 | سعید تبریز |
جنگی مشهد | استراحت | |
گروه سوم | چهارشنبه | 1402/12/09 |
شمس مشهد | 2 - 1 | تن تاک تهران |
فولادبوتیاکرمان | 4 - 3 | سیمین کک شاهرود |
رعد پدافند اصفهان | 3 - 3 | مقاومت تهران |
پرسپولیسخوزستان | استراحت | |
گروه چهارم | چهارشنبه | 1402/12/09 |
کسری گرمدره | 7 - 1 | عقاب تبریز |
پالایش ن.اصفهان | 1 - 1 | فولادهرمزگان |
نیروسازان تهران | 2 - 3 | استوناوندگرمسار |
مشیردالکی بوشهر | استراحت |
گروه دوم | پنجشنبه | 1402/12/17 |
مقاومت یزد | 3 - 4 | شهروند ساری |
مقاومت تنکابن | 1 - 1 | مدافع حرم علی آباد |
دلسوختگان قم | 2 - 2 | پارسه امیدیه |
بارمان خمینی شهر | استراحت | |
گروه دوم | پنجشنبه | 1402/12/17 |
جنگی مشهد | 8 - 0 | جوادالائمه شهرکرد |
سعید تبریز | 2 - 3 | نفت امیدیه |
وحدت فین کاشان | 3 - 3 | ماهوت علی آباد |
پاس تهران | استراحت | |
گروه سوم | پنجشنبه | 1402/12/17 |
پرسپولیسخوزستان | 3 - 2 | فولادبوتیاکرمان |
مقاومت تهران | 2 - 2 | شمس مشهد |
سیمین کک شاهرود | 1 - 2 | رعدپدافند اصفهان |
تن تاک تهران | استراحت | |
گروه چهارم | پنجشنبه | 1402/12/17 |
مشیردالکی بوشهر | پالایش ن.اصفهان | |
استوناوند گرمسار | کسری گرمدره | |
فولادهرمزگان | نیروسازان تهران | |
عقاب تبریز | استراحت |
21:00 | چهارشنبه | 1402/01/16 |
ایرالکو اراک | 0 - 2 | شهرداری ساوه |
بارمان خمینی شهر | 2 - 3 | رعدپدافند اصفهان |
نفت امیدیه | 1 - 1 | سبحان فلز گرمسار |
21:00 | شنبه | 1402/01/26 |
بارمان خمینی شهر | 2 - 2 | ایرالکو اراک |
سبحان فلز گرمسار | 3 - 3 | شهرداری ساوه |
رعدپدافند اصفهان | 3 - 1 | نفت امیدیه |
21:00 | پنجشنبه | 1402/01/31 |
ایرالکو اراک | 3 - 1 | سبحان فلز گرمسار |
نفت امیدیه | 3 - 0 | بارمان خمینی شهر |
شهرداری ساوه | 0 - 0 | رعدپدافند اصفهان |
16:00 | سه شنبه | 1402/02/05 |
نفت امیدیه | 3 - 3 | ایرالکو اراک |
رعدپدافند اصفهان | 1 - 1 | سبحان فلز گرمسار |
بارمان خمینی شهر | 2 - 6 | شهرداری ساوه |
16:00 | سه شنبه | 1402/02/12 |
ایرالکو اراک | 4 - 2 | رعدپدافند اصفهان |
شهرداری ساوه | 2 - 2 | نفت امیدیه |
سبحان فلز گرمسار | ؟ - ؟ | بارمان خمینی شهر |
16:00 | یکشنبه | 1402/02/17 |
شهرداری ساوه | 1 - 1 | ایرالکو اراک |
رعدپدافند اصفهان | 2 - 2 | بارمان خمینی شهر |
سبحان فلز گرمسار | 7 - 1 | نفت امیدیه |
16:00 | جمعه | 1402/02/22 |
ایرالکو اراک | 2 - 1 | بارمان خمینی شهر |
شهرداری ساوه | 4 - 2 | سبحان فلز گرمسار |
نفت امیدیه | 3 - 2 | رعدپدافند اصفهان |
16:00 | پنجشنبه | 1402/02/28 |
سبحان فلز گرمسار | 1 - 0 | ایرالکو اراک |
بارمان خمینی شهر | 3 - 3 | نفت امیدیه |
رعدپدافند اصفهان | 1 - 3 | شهرداری ساوه |
16:00 | پنجشنبه | 1402/03/04 |
ایرالکو اراک | 4 - 3 | نفت امیدیه |
سبحان فلز گرمسار | 2 - 0 | رعدپدافند اصفهان |
شهرداری ساوه | 1 - 0 | بارمان خمینی شهر |
16:00 | پنجشنبه | 1402/03/11 |
رعدپدافند اصفهان | 1 - 5 | ایرالکو اراک |
نفت امیدیه | ؟ - ؟ | شهرداری ساوه |
بارمان خمینی شهر | 3 - 3 | سبحان فلز گرمسار |
(با کلیک بر روی نام هر تیم به جدول گلزنان آن تیم می رویم)
رده | تیم | بازی | امتیاز |
1 | گیتی پسند اصفهان | 26 | 73 |
2 | مس سونگون ورزقان | 26 | 54 |
3 | گهرزمین سیرجان | 26 | 50 |
4 | سن ایچ ساوه | 26 | 39 |
5 | پالایش نفت بندرعباس | 26 | 39 |
6 | آنا صنعت قم | 26 | 38 |
7 | فرش آرا مشهد | 26 | 35 |
8 | شهرداری ساوه | 26 | 35 |
9 | کراپ الوند | 26 | 34 |
10 | سفیرگفتمان تهران | 26 | 33 |
11 | فولاد زرند | 26 | 28 |
12 | ایرالکو اراک | 26 | 28 |
13 | مقاومت البرز | 26 | 11 |
14 | حافظ ساری | 26 | 9 |
جدول کامل گلزنان بیست و پنجمین دوره لیگ برتر فوتسال 1401(کلیک کنید)
جدول کامل و برنامه و نتایج کامل لیگ برتر فوتسال 1402(کلیک کنید)
در پایان لیگ برتر 02 – 03
(با کلیک بر روی نام هر تیم به جدول گلزنان آن تیم می رویم)
بازیکن | گل زده |
---|---|
محمدحسین درخشانی(گیتی پسند اصفهان) | 23 |
مهدی کریمی(گیتی پسند اصفهان) | 20 |
مرتضی فرزانیان(سفیرگفتمان تهران) | 19 |
مهدی جاوید(مس سونگون ورزقان) | 18 |
امیررضا خون جهان(پالایش نفت بندرعباس) | 18 |
بهروز اسدی(گهرزمین سیرجان) | 16 |
علی مروتی (سن ایج ساوه) | 16 |
پژمان بهادیوند(فولاد زرند) | 16 |
جدول کامل گلزنان بیست و پنجمین دوره لیگ برتر فوتسال 1402(کلیک کنید)
جدول کامل و برنامه و نتایج کامل لیگ برتر فوتسال 1402(کلیک کنید)
رده | تیم | بازی | تفاضل | امتیاز |
---|---|---|---|---|
1 | مقاومت یونسی یزد | 12 | 12 | 25 |
2 | دلسوختگان قم | 12 | 9 | 23 |
3 | بارمان خمینی شهر | 12 | 6 | 19 |
4 | مدافع حرم علی آباد | 12 | -1 | 17 |
5 | شهروند ساری | 12 | 3 | 16 |
6 | پارسه امیدیه | 12 | -18 | 9 |
7 | مقاومت تنکابن | 12 | -11 | 8 |
رده | تیم | بازی | امتیاز |
---|---|---|---|
1 | جنگی مشهد | 11 | 20 |
2 | پاس تهران | 11 | 18 |
3 | ماهوت علی آباد کتول | 11 | 17 |
4 | جوادالائمه شهرکرد | 11 | 16 |
5 | نفت امیدیه | 11 | 11 |
6 | موبایل سعید تبریز | 11 | 9 |
7 | وحدت فین کاشان | 6 | 3 |
رده | تیم | بازی | تفاضل | امتیاز |
---|---|---|---|---|
1 | سیمین کک شاهرود | 11 | 4 | 19 |
2 | رعد پدافند اصفهان | 11 | -1 | 19 |
3 | فولاد بوتیا کرمان | 11 | 5 | 18 |
4 | مقاومت تهران | 11 | 1 | 15 |
5 | شمس مشهد | 11 | -3 | 13 |
6 | تن تاک تهران | 11 | -6 | 9 |
7 | پرسپولیس خوزستان | 6 | 0 | 8 |
رده | تیم | بازی | تفاضل | امتیاز |
---|---|---|---|---|
1 | فولاد هرمزگان | 12 | 24 | 29 |
2 | پالایش نفت اصفهان | 12 | 22 | 23 |
3 | استوناوند گرمسار | 12 | 21 | 23 |
4 | کسری گرمدره | 12 | 6 | 19 |
5 | پترو نیروسازان تهران | 12 | -13 | 16 |
6 | مشیر دالکی بوشهر | 12 | -21 | 10 |
7 | عقاب تبریز | 12 | -39 | 3 |
در پایان مرحله مقدماتی لیگ دسته اول 1402
(با کلیک بر روی نام هر تیم به جدول گلزنان آن تیم می رویم)
بازیکن | تعدادگل |
---|---|
ابوالفضل افضلی(شهروند ساری) | 21 |
روح الله قنبری(جوادالائمه شهرکرد) | 11 |
افشین مادری(پارسه امیدیه) | 10 |
اشکان لشگری(پترو نیروسازان تهران) | 9 |
حمید نظری(بارمان خمینی شهر) | 8 |
مهدی فخرالدینینسب(مقاومت یونسی یزد) | 8 |
علیرضا شیخلر(فولاد هرمزگان) | 8 |
نوید مرادخانی(مقاومت تنکابن) | 8 |
جدول کامل گلزنان لیگ دسته اول 1402(کلیک کنید)
نتایج هفتگی کامل و جداول لیگ دسته اول فوتسال ایران در سال 1402-1403(کلیک کنید)
رده | تیم | بازی | تفاضل | امتیاز |
---|---|---|---|---|
1 | پالایش نفت آبادان | 14 | 40 | 34 |
2 | شاهین نوین نطنز | 14 | 29 | 33 |
3 | مس رفسنجان | 14 | 11 | 28 |
4 | سایپا تهران | 14 | 14 | 24 |
5 | ملی حفاری اهواز | 14 | 4 | 20 |
6 | رایزکو صفادشت | 14 | -11 | 15 |
7 | مهر عظام تهران | 14 | -27 | 4 |
8 | نوا آمل | 14 | -60 | 4 |
هفته چهاردهم
دور برگشت | جمعه | 1402/11/07 |
رایزکو صفادشت | 1 - 7 | ملی حفاری اهواز |
مهر عظام تهران | 2 - 2 | مس رفسنجان |
سایپا تهران | 8 - 2 | نوا آمل |
شاهین نوین نطنز | 4 - 0 | پالایش نفت آبادان |
برنامه و نتایج هفتگی کامل جدول سوپر لیگ فوتسال بانوان 1402-1403(کلیک کنید)
رده | تیم | بازی | تفاضل | امتیاز |
---|---|---|---|---|
1 | فولاد هرمزگان | 14 | 31 | 39 |
2 | نفت امیدیه | 14 | 41 | 37 |
3 | مس کرمان | 14 | 14 | 26 |
4 | فولاد خرمدشت | 14 | -1 | 17 |
5 | زاگرس تهران | 14 | -4 | 12 |
6 | مبلمان کلاسیک مشهد | 14 | -15 | 11 |
7 | آوا آباندخت البرز | 14 | -24 | 11 |
8 | رودگر نوشهر | 14 | -42 | 5 |
هفته دهم
11:00
دور برگشت | جمعه | 1402/11/13 |
زاگرس تهران | ؟ - ؟ | رودگر نوشهر |
مبلمان کلاسیک مشهد | ؟ - ؟ | فولاد هرمزگان |
فولاد خرمدشت | ؟ - ؟ | مس کرمان |
آوا آباندخت البرز | ؟ - ؟ | نفت امیدیه |
جدول، برنامه و نتایج کامل لیگ برتر فوتسال بانوان۱۴۰۲ – ۱۴۰۳(کلیک کنید)